dvě vychytávky

2 vychytávky, které nám při balení kufru ušetří místo

Pokud sledujete sociální sítě, pak vám určitě do očí padla některá videa, kterých je například aktuálně plný celý Instagram. Většinou se tato videa týkají nejen pečení nebo zdobení dortů či toho, jak se správně líčit (což ocení hlavně ženy), ale také v nich najdete řadu poměrně dobrý rad, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Rady se týkají nejen domácnosti, ale v době dovolené jsme se mohli setkat s řadou videí, která obsahovala rady, jak se správně sbalit, na co nezapomenout nebo jak šetrně zabalit oblečení, aby se nám do kufru vlezlo co nejvíce potřebných kousků. Jestliže jste taková videa propásli, pak vám přinášíme dva tipy, které se týkají právě šetrného balení. Tyto vychytávky vám prozradí, jak správně sbalit věci, abyste ušetřili nějaké to místo a aby se vám do kufru vlezlo věcí mnohem více. Samozřejmě existuje řada způsobů, jak dokonale sjednotit všechny kousky oblečení, abyste je nemuseli skládat na sebe, ale to si povíme zase někdy jindy.

1) S ponožkami do bot!

Ponožky jsou na většinu dovolených potřebné. Pokud si na dovolenou balíte i zavřené boty (třeba tenisky či turistickou obuv), pak ponožky smotejte do klubíčka a co nejvíce je napěchujte do bot. Tato vychytávka je skvělá třeba i tehdy, kdy si koupíte novou obuv a je ještě poměrně těsná, ovšem díky ponožkám boty nejen zvětšíte, ale také ušetříte místo v kufru. Člověk si říká, že ponožky tolik místa nezaberou, ale není to tak – mnohdy vám ponožky zabírají místo, které můžete využít třeba pro spodní prádlo.

2) Hygienu neberte!

Místo vám ušetří samozřejmě i hygiena – nemusíte si ji brát, protože si ji zkrátka můžete koupit na místě. Jestliže byste však zatoužili si tu hygienu přece jenom vzít, pak nezapomeňte, že se dají koupit drobné lahvičky, které slouží právě pro tyto účely. Tyto cestování lahvičky na hygienu lze koupit zhruba do stokoruny třeba v obchodech značky Tiger.