selfie s krokodýlem

Chcete nevšední selfie fotku? Pak se vyfoťte s krokodýlem!

Žijeme v době sociálních sítí. Pokud něco, co děláme, nesdílíme na Facebook či Instagram nebo Snapchat, tak jsme bohužel „out“. V dnešním světě je nutné sdílet naprosto všechno. Většinou se na tomto staneme tak závislí, že už sdílíme opravdu každou hloupost. Pokud však budete sdílet něčím zajímavé fotografie, pak je to dobře. Jenže zajímavých fotografií už není zrovna mnoho – všechny se už viděly, všechny se moc dobře znají.

Ty nejzajímavější fotografie jsou ty, které v sobě nesou unikátní zážitky. Není se čemu divit, když jsou populární hlavně takové fotografie, které v sobě nesou zážitek třeba z nějaké dovolené. Nejoblíbenější a nejpopulárnější fotky jsou pod vodou, pokud se třeba potápíte v neprozkoumaných vodách. Ojedinělé jsou i takové fotky, které v sobě nesou nějaké zvíře, které si většinou nemáte šanci podržet či se s ním někde vidět.

Nejčastěji bývají fotky hlavně se želvami či mořskými rybami, ale už jste se vyfotili s krokodýlem?

Jedná se o aktuální australský hit!

Pokud byste zatoužili po nevšední selfie, pak byste rozhodně měli zajet do Austrálie, kde je aktuálně obrovským hitem fotit se s krokodýlem, který má jenom ocas dlouhý zhruba osm metrů. Jedná se o druh krokodýla, který je největší ze všech druhů – jedná se o gigantického krokodýla mořského, s nímž budete za tři tisíce korun uzavřeni v jednom velkém akváriu zhruba na půl hodiny. Tento děsivý, ale na druhou stranu opravdu adrenalinový zážitek je naprosto nevšední a unikátní. Navíc pokud dáte na sociální sítě fotku s krokodýlem, to se pak budou sbírat „lajky“!

Jak to funguje?

Krokodýl se nachází v obrovské prosklené, průhledné kleci. Vy budete mít drobnou oddělenou „místnost“ v této kleci a budete se moct s krokodýlem topit v jedné vodě. Bude od vás vzdálený sotva pár centimetrů. Abyste si ho mohli dokonale vyfotit, bude během tohoto podmořského půlhodinového pobytu krmen, aby se pohyboval.