do Dubaje za Benátkami

Do Dubaje za Benátkami!

V současné době se cestuje takřka denně. Není se čemu divit, vždyť je tolik možností, jak cestovat. Nejoblíbenější a nejrychlejší je rozhodně cestování letadlem, i když řada lidí upřednostňuje hlavně nepohodlný autobus, který je totiž levnější. Nu což, jsme skrblíci a musíme si to přiznat. Nicméně cestování je dnes tak populární hlavně proto, že můžeme cestovat na jedno místo, ale vlastně uvidíme více, jak jedno místo. Už jste slyšeli o dubajských Benátkách?

Benátky jsou asi jedno z nejvíce oblíbených míst, kam lidé cestují. Cestují sem hlavně zamilované páry, které se neustále snaží o řadu zážitků. Projedou se na gondole a pokochají se nádherou Itálie, která se jen tak někde nevidí. Ovšem v současné době se za Benátkami bude jezdit hlavně do Dubaje. Dubaj je oblíbený hlavně proto, že je to město luxusu. Luxus je zde vidět na každém kroku, hlavně večer je to něco nepopsatelného. Když se navíc k této večerní kráse přidá romantika z Benátek, stane se z tohoto místa místo, kam lidé budou chtít jezdit nejen po desítkách či stovkách, ale rovnou po tisícovkách. Tisíce turistů tak bude muset Dubaj hostit.

Právě v Dubaji totiž vzroste luxusní benátský hotel

Pokud jste někdy byli v Benátkách, pak víte, že se ta nachází celá řada luxusních hotelů. A právě jeden takový vzroste i v Dubaji. Bude se jednat o hotel, který bude přesnou kopií Benátek. Dokonce zde bude i podmořský svět. Nechybět nebudou ani gondoly, které jsou pro Benátky typické. Samozřejmě se na nich budete moct projet a užít si tak romantiku spojenou s nekončícím výhledem na unikátní, luxusní Dubaj.

Nebojte, místa bude dost!

Celý tento plánovaný italský (benátský) komplex bude zahrnovat čtyři paluby, kde bude k dispozici 414 pokojů (kajut). Z toho 180 z nich bude pod vodou, tudíž si budete moct užít krásu podmořského světa. Samozřejmě součástí bude i wellness prostor a řada restaurací, které by podle plánů měly být také pod vodou, aby si tento zážitek mohli vychutnat i ti, kteří kajutu s podmořským výhledem mít bohužel nebudou.