Pražské kavárny

Jaké pražské kavárny stojí za navštívení?

Praha je čím dál oblíbenější. Někdo se do ní stěhuje, jiní ji navštěvují jen na víkendy nebo v době dovolené. Jedná se o krásné město, které se považuje za matičku všech měst. Málokdo ví, že právě Praha je hodnocena jako jedno z nejkrásnějších měst střední Evropy. Lidé sem jezdí zejména za památkám, na kterých se setkají s mnohými turisty. Je tedy jasné, že v určité chvíli se člověk rozhodne „zapadnout“ do nějaké krásné kavárny, aby si od turistů na chvilku odpočinul. Otázkou je, jaké pražské kavárny stojí z navštívení.

Pokud budete pátrat na internetu, setkáte se jenom s hromadou tipů, které pojednávají o tom, jaké navštívit památky, zajímavá místa nebo vyhlídky. Nikde ani zmínka o krásných designových kavárnách, které si zamilujete na první pohled.

Abyste tedy nemuseli jíst sázet na své štěstí, přinášíme vám několik tipů na krásné pražské kavárny, které rozhodně stojí za navštívení. A pokud budete mít štěstí, narazíte zde na nějakého blogera či případně herečku, zpěvačku nebo jinou celebritu, kteří do zmíněných kaváren chodí pravidelně.

IF Café

Pokud sledujete na sociálních sítích Leoše Mareše, jistě vám nemusíme představovat síť kaváren IF Café. Právě on tuto síť kaváren výrazně propagoval na svém Instagramu, díky němuž se drtivá většina národa dozvěděla o citronech, uvnitř kterých je lahodná náplň. Právě za citrony lidé přichází do této kavárny, bohužel ne vždy se citronů dočkají. Podle odhadů jsou vyprodány dříve, než odbije čtvrtá hodina odpolední.

Naštěstí si v kavárně můžete pochutnat na mnohých jiných vynikajících zákuscích, které vám také přijdou k chuti.

Kavárna, co hledá jméno

Jestli se chcete setkat s blogery nebo blogerkami, zavítejte do Kavárny, co hledá jméno. Jedná se o krásnou kavárnu, která je však zapadlá, jen stěží ji napoprvé najdete. Je však proslulá nejen svými prostory, ale také svými vejci benedikt, které jsou považována za nejlepší v Praze.