Střešní stan na auto: výhody atraktivního řešení

Střešní stan na auto: výhody atraktivního řešení

Přejete si vyrazit kdykoliv kamkoliv? Nechcete investovat do dalšího vozidla pro účely cestování? Podívejte se na výhody střešního stanu. Pro jaká vozidla je určen? Kde bývá umístěn během přepravy a jak se montuje na střechu vozidla? 

Pohodlí na spánek

Když se vydáváme na výlet, přejeme si především pohodu a volnost. Možná i vy jste příznivci volného způsobu cestování, kdy si prostě a jednoduše zastavíte na místech, která se vám líbí, a objevujete jejich krásu. Střešní stan na auto vám umožní pohodlí také ve večerních hodinách, kdy se vracíte ke svému vozidlu a přejete si pohodlný a nerušený spánek. Právě zde nastupuje střešní stan na auto, se kterým si můžete udělat příjemný prostor na přespání kdekoliv je to místní vyhláškou povoleno. 

Stále na místě

Jak to vlastně funguje? Stan na vaše vozidlo můžete namontovat nejen na klasický osobní vůz, ale také na dodávku. Je tedy jen na vás, kolik osob se s vámi vydá na výlet. Jednou z největších výhod tohoto typu cestování je fakt, že stan je po celou dobu na vašem autě. Nezabírá vám tedy prostor v kufru. Večer jej snadno rozložíte, ráno opět složíte zpět. Nic víc. 

A co spacáky? 

Myslíte si, že v případě střešního stanu budete muset své spacáky sbalit a dávat je do kufru auta, kde je díky vaší expedici jen velmi málo úložného prostoru? Ani zde si nemusíte dělat starosti. Spacáky nechejte rozložené přímo ve stanu, kde je večer naleznete opět připravené k použití. Některé střešní stany mají dokonce ještě více úložného místa. 

Tak kam to bude? 

Už víte, kam vás povede váš první výlet? Díky stanu na střeše vašeho vozidla budete nenápadní a rozšíříte možnosti pro využití vašeho osobního auta nebo dodávky. Montáž se realizuje pomocí podélníků, kterým se říká hagusy. Snadné řešení zvýší využitá vašeho auta. 

Tak kam se vydáte na první výlet?