Tipy na nejkrásnější kavárny v Praze

Tipy na nejkrásnější kavárny v Praze

Pokud budete někdy v hlavním městě, pak jistě budete cestovat po mnoha zdejších památkách. Památky se zkrátka k Praze vážou, bez nich by naše hlavní město nebylo hlavním městem. Je však nutné podotknout, že během chození po památkách nejspíše dostanete žízeň a chuť na nějakou sladkou odměnu. Jestli po takové odměně zatoužíte, měli byste navštívit zdejší nejkrásnější kavárny.

Kaváren je samozřejmě v Praze habaděj, jenom čert by se v nich vyznal. Pokud však nemáte chuť zkoušet něco nového, ale raději byste zašli do takové kavárny, která je osvědčená, přinášíme vám tipy na ty nejlepší a nejkrásnější kavárny v Praze, které určitě neminete.

• Styl&Interier

Pokud jste milovníky těch krásných, designových kaváren, pak byste měli navštívit krásnou kavárnu nazvanou Styl&Interier. Mají zde ty nejlepší cheesecaky – opravdu, tak dobré jste je ještě nikde neměli. Kromě toho je zde krásná venkovní zahrada, která je však během hezkých dnů většinou plně obsazená. Co se týče interiéru kavárny, jedná se skutečně o hezkou, designovou kavárnu, která vás nadchne retro, přesto moderními kousky, z nichž naprosto každý si můžete koupit a odnést domů.

Tuto kavárnu najdete na Václavském náměstí hned naproti Lucerny.

• Kavárna Slavia

Jestliže milujete takové kavárny, které vás nadchnou hlavně svou historií a tím, jaké významné osobnosti zde popíjeli svou kávu, pak byste měli zavítat do kavárny Slavia. Jedná se o krásnou, malebnou kavárnu, kterou najdete naproti Národního divadla. Mezi osobnosti, které zde popíjeli kávu, patří například Jan Werich, jehož fotografie si zde můžete prohlédnout, nebo taky Šimek a Grossmann, kteří zde vymýšleli své humorné povídky.

• Kavárna NONA

Další, velice oblíbenou kavárnou je kavárna NONA. Jedná se o malebnou kavárnu přímo nad Malou scénou Národního divadla. Pohodlí je zde zaručeno, protože zde máte nejen klasické židle, ale taky i gauče nebo pohovky, které jen tak v nějaké kavárně nenajdete.