nejromantičtější místa v zahraničí

Jaká jsou ta nejromantičtější místa v zahraničí?

Cestování se dnes stalo poměrně populární. Není se čemu divit, každý chce v dnešní době poznávat okolní svět. Česká republika však někomu přijde bohužel malá. Naštěstí už není cestování do zahraničí tak drahé, jako tomu bylo kdysi, proto se svět otevřel vážně komukoliv. Jestliže hledáte místo, kde byste měli strávit romantický víkend či týden, líbánky nebo kde byste měli oslavit zásnuby, přinášíme vám pár tipů. Romantických míst je v zahraničí habaděj, proto je dobré vědět o těch nejkrásnějších.

V těchto romantických zažijete i nádhernou, nezapomenutelnou silvestrovskou noc, proto pokud ještě nemáte plány, vydejte se přímo sem.

• Paříž

Bylo by chybou, kdybychom nezmínili to nejromantičtější místo na naší planetě. I když se ve Francii v poslední době událo mnoho teroristických útoků, přesto je Paříž to nejromantičtější místo světa. Většinou do Paříže jezdí zamilované páry. Mladíci zde žádají své ženy o ruku, jiné páry sem jezdí a líbánkami nebo za první společnou dovolenou.

Navštívit zde můžete samozřejmě hromadu památek. Nesmíte minout nejen Eiffelovu věž, ale ani Louvre či jiné další všeobecně známé památky.

• Řím

Kdybychom nezmínili romantickou Itálii, taky bychom udělali velkou chybu. V Itálii naleznete celou řadu zajímavých míst, která stojí za navštívení. Řím je jedním z nich. Romantika zde proudí davy lidí. Většinou do tohoto krásného města cestují zamilované páry, které navštíví fontánu di Trevi, díky níž si společně přejí nějakou krásnou a slibnou budoucnost. Samozřejmě se sem musí zamířit i ke Koloseu, což je dominanta Říma.

• Benátky

K těm dalším romantickým místům se řadí taky Benátky. Zde prožijete skutečně krásnou silvestrovskou noc. Benátky jsou pro zamilované a romantické lidi jako stvořené. Kdo ze zamilovaných by se se svou drahou polovičkou nechtěl projet na gondole za zpěvu a okolního klidu?