Kam za sluníčkem

Kam za sluníčkem?

Zima nám klepe na dveře. Venku neustále přituhuje, teploty klesají – už v polovině listopadu se teploty dotkly nuly. Bohužel se v blízké době oteplovat nebude. Pokud vám však sluníčko chybí a chtěli byste alespoň týden strávit někde v teple, nadělte si pod stromeček nějaký skvělý zájezd k moři. Moře není jenom otázkou léta, v mnoha zemích je stále krásně, i když u nás nám mrzne sopel u nosu. Pokud ještě tedy nemáte nakoupené dárky a toužíte jet s rodinou nebo s přítelkyní či s přítelem někam za teplem, nadělte si trochu odpočinku na pláži.

Mnoho lidí si myslí, že se k moři v zimě nejezdí. Jenže je třeba si uvědomit, že na celém světě není stále stejné počasí jako v České republice. Například v takové Africe – u nás je zima, ale tam je léto. Když u nás je léto, tam je pěkná zima. Svět je podivné místo, ale někdy nám to může hrát do karet. Například tehdy, pokud se chceme vydat v zimě za sluníčkem.

Jestliže nevíte, kde během zimy či konkrétně mezi vánočními svátky, prožijete krásnou slunnou dovolenou, přinášíme vám pár tipů, kam se vydat, pokud chcete i v zimě dosáhnout toho krásného opálení od moře.

• Egypt

Pokud se vydáte za pyramidami, nikdy neuděláte špatně. Egypt je velice oblíbený, i když je zde celá řada nepokojů a teroristických útoků. Díky ne zrovna bezpečné situaci v Egyptě můžete získat zájezd za skvělé ceny! To je asi jediná výhoda. Zájezdy se pohybují už od šesti tisíc, kdy all-inclusive pro jednoho můžete mít kolem deseti tisíc korun, což za dovolenou není zrovna moc.

• Kanáry

Jestli chcete zimní dovolenou se sluníčkem prožít trochu bezpečnější a hlavně trochu luxusněji, měli byste se vydat na Kanáry. Kanáry jsou skutečně krásná oblast, kde prožijete tu nejkrásnější dovolenou. Zájezdy se nyní pohybují kolem jedenácti až třinácti tisíc na jednoho.

• Dominikánská republika

Za zmínku taky stojí i Dominikánská republika, která je čím dál oblíbenější. Je však trochu dražší, ale pokud jste nikam nejeli během léta, vypusťte si „z kopejtka“. Cenově se pohybuje tento zájezd na jednoho kolem patnácti tisíc korun.