Jaká jsou ta nejromantičtější místa v Česku

Jaká jsou ta nejromantičtější místa v Česku?

Mnoho lidí dnes cestuje do zahraničí, což je poměrně škoda, protože i v České republice máme hromadu krásných míst, která stojí za navštívení. Ze všeho nejdřív bychom měli vždycky procestovat naši krásnou republiku, než se vydáme vstříc poznávání celého světa. Jestli jste zamilovaní, pak byste svou drahou polovičku měli jednoznačně vzít na romantická místa, kterých je v Česku habaděj. Pojďme si říct ta nejkrásnější.

• Praha

Samozřejmě dovolená v Praze – to je sen. Romantičtějšího místa není. Tolik krásných výhledů z památkových míst, tolik krásných designových kaváren, tolik krásných romantických proslulých podniků – těžko si vybrat jednu restauraci, kde se najíte.

• Český Krumlov

Krásné město, které najdeme v Jihočeském kraji, je taky jedním z těch nejromantičtějších měst v Česku. Toto krásné město je plné dech beroucích budov. Dovolená zde je jako ze snu. Dneska se jedná o velice oblíbené turistické, ale i kulturní centrum jižních Čech.

• Červená Lhota

Pokud budete trávit dovolenou na Jindřichohradecku, rozhodně byste neměli minout krásný romantický zámek Červená Lhota, kde se natáčela kupa českých, notoricky známých pohádek. Když sem pojedete v době, kdy bude zapadat slunce, a budete se zrovna projíždět na loďce, bude to skutečně jeden z nejromantičtějších výletů vůbec.

• Beskydy

I příroda může být romantická! Hlavně tehdy, pokud se vydáte na romantický wellness pobyt. Příroda a k tomu wellness – co víc si můžeme přát. K vířivce jenom přidáte pár svíček, dáte si šampaňské s jahodami a budete vnímat romantický klid a pohodu.

• Hluboká

Velice romantické místo je i okolí zámku Hluboká. Přece jenom se jedná o jeden z nejkrásnějších zámků u nás. Je tak nádherný, až zrak přechází. Kromě toho zdejší vážně rozsáhlý park romantikou jenom sálá. Chce to jenom si vzít deku a udělat si zde, mezi korunami stromů, piknik podle našeho gusta.