3 místa v zahraničí pro zimní dovolenou

3 místa v zahraničí, kde strávíte nejhezčí zimní dovolenou

Nakupujeme vánoční dárky, pečeme poslední várky cukroví, a taky začínáme plánovat svou zimní dovolenou. Zimní dovolená zkrátka patří k vánočním svátkům stejně jako silvestrovská noc. Pokud ještě nevíte, kam letos pojedete, přinášíme vám pár tipů.

Než se však začnete rozhodovat, kam letos během zimy pojedete, měli byste popřemýšlet a zvážit to, co od letošní zimní dovolené vlastně očekáváte. Jestli chcete jet lyžovat nebo jestli si chcete odpočinout od vánočního shonu a chcete si zajet někam za sluníčkem.

Až se rozhodnete, jaká forma zimní dovolené by pro vás byla přijatelnější, podívejte se na naše tipy.

Zimní dovolená plná lyžování!

Pokud jste se rozhodli pro tu sportovnější variantu, a sice že pojedete lyžovat, samozřejmě byste měli zabloudit do Rakouska. Jestli chcete jet přes nějakou cestovní agenturu, měli byste si koupit zájezd už nyní, protože nejen, že zanedlouho budou místa vyprodaná, ale taky se může stát, že ceny se vyhupnou velmi vysoko.

Jestli chcete jet s rodinou, nadělte takovou dovolenou třeba pod stromeček.

To samé platí u zimní dovolené v Itálii, kam se taky lidé vydávají za dobrým lyžováním.

Zimní dovolená plná sluníčka!

Jestli si však mezi svátky chcete užít trochu klidu a chcete se vyhnout mrazivým dnům, měli byste se vydat někam za sluníčkem. Zimní dovolená u moře se nabízí například na Kanárech, kde vás může taková dovolená vyjít na necelých jedenáct tisíc all-inclusive. Taky se často během zimy jezdí do Egypta nebo do Dominikánské republiky.

Jelikož se nejedná o levnou záležitost, nadělte si takovou dovolenou pod stromeček.