Letní dovolená v česku

Léto a Česko – kam na dovolenou?

Doba dovolených se pomalu ale jistě blíží. Lidé už jsou tak nedočkaví, že už nyní hledají to, kam se v létě podívají. Pokud i vy patříte k těmto nedočkavcům, možná by vám pomohlo pár rad. Asi vás to bude lákat hlavně do zahraničí, ale zahraničí není jediná možnost, kam na dovolenou vyjet. Existuje i mnoho krásných míst v Česku, která si doslova zamilujete. Navíc vás taková dovolená vyjde naprosto nastejno, možná i o něco levněji.

V současné době se do Česka jezdí hlavně za přírodou a za turistikou. V létě se sem jezdí hlavně do Beskyd, kde se vyjde nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, což je Lysá hora. Kromě toho se sem jezdí i do oblíbených skal – například do těch Adršpašských.

Velice populární je Šumava, Český ráj, Krkonoše nebo dovolená v našem hlavním městě. Jestliže ale chcete dovolenou v nádherném ubytování, kde to jediné, co vás zde bude čekat, je mnoho možností odpočinku, máme pro vás pár tipů. Hotelům, které jsme pro vás vybrali, dominuje hlavně wellness.

Mamma’s Boutique hotel

Pokud milujete wellness, měli byste zamířit do Poděbrad. Právě zde najdete i skvělý Mamma’s Boutique hotel, který je naprosto báječný – tím si můžete být jisti. V současné době je to jeden z nejlépe hodnocených hotelů, kde vám nabízí nejen služby wellness, ale i saunu či masáže podle vašeho gusta. A abyste nemuseli nikam za jídlem, stačí okusit pokrmy ze zdejší restaurace, která je víc jak báječná!

Aparthotel & Wellness Lipno

V současné době je velice populární i Lipno. Jezdí se sem hlavně lyžovat, ale je to tu krásné i v létě. V létě se sem jezdí hlavně za cyklistikou, ale je pochopitelné, že chcete na dovolené jenom odpočívat, nikoliv sportovat.

Právě pro ty, kteří touží po odpočinku, je zde Apart&Wellness Lipno, což je hotel, kde na vás čeká nejen takzvané „zelené wellness“, ale i mnoho dalšího!