ubytování v Maďarsku u termálních lázní

Tipy na ubytování v Maďarsku u termálních lázní

Do lázní se už dávno nejezdí jenom tehdy, kdy vás něco bolí nebo kdy vám to nařídil obvodní lékař, protože usoudil, že tělo potřebuje regeneraci. Lázně jsou místo plné odpočinku. Jezdí sem kdekdo, většinou však ti, kteří se cítí přepracovaní, kteří touží po chvilce klidu a kteří se chtějí zbavit stresu, jež proudí celým tělem. Pokud se rozhodnete jet do termálních lázní byť jen na víkend, určitě oceníte vědět, jaké termální lázně stojí za to a kde se můžete ubytovat.

Zejména doporučujeme termální lázně v Maďarsku. Tamější lázně jsou společně s těmi slovenskými termálními lázněmi nejvyhlášenější, poskytují zde skutečně kvalitní péči.

Termální lázně Hevíz

V Maďarsku doporučujeme zejména termální lázně Hevíz, které jsou v Maďarsku nejznámější. Nabízejí nejen mnoho ozdravných procedur, ale i řadu masáží či koupelí. Nejoblíbenější koupelí je koupel ve zdejším přírodním termálním jezeře, kterou si lidé užívají za každého počasí.

Co se týče ubytování u termální lázní Hevíz, poradí vám cestovní kancelář CK Rywal, která se specializuje na ubytování u termálních lázní v Maďarsku.

Termální lázně Harkány

Termální lázně Harkány najdete na jihu Maďarska, nedaleko hranic s Chorvatskem. Už od roku 1823 se sem jezdí za léčebnou vodou, která pomáhá při léčbě pohybového ústrojí, při gynekologických potížích nebo pomáhá i při léčbě nepříjemné a zákeřné lupénky.

Městu Harkány se dříve přezdívalo „zapáchající louka“, protože se zjistilo, že je zde vysoký obsah síry. Dnes se však síra stala tím hlavním lákadlem. Termální lázně Harkány se pyšní největší koncentrací síry v termální vodě na světě.

S ubytováním u termálních lázní Harkány v Maďarsku vám může opět pomoct stejnojmenná cestovní kancelář, která se zaměřuje na ubytování u termálních lázní v Maďarsku, jak jsme zmiňovali výše.