Návštěva Prahy

Návštěva Prahy je krásná v kteroukoliv roční dobu

Než poznáte všechny zajímavosti v Praze, nachodíte spoustu desítek kilometrů a strávíte tím několik hodin svého volného času. Praha je pamětihodnostmi přímo nabitá a nejen jimi. Jsou tu také galérie a muzea, které nabízejí své exponáty k prohlédnutí. A co teprve divadla – půjdete večer raději do Národního nebo dáte přednost divadlu Ungelt? Váš výběr bude pravděpodobně záležet na repertoáru a na tom, které představení budete mít větší chuť zhlédnout. V každém případě, pokud nejste místní, budete potřebovat v Praze přenocovat.

Ubytujte se v centru Prahy

Kromě pamětihodností se Praha pyšní také velkým počtem hotelů a penzionů, v nichž lze složit hlavu po celodenním procházení se po jejích ulicích. Nejste-li si jisti, který si vybrat, určitým vodítkem pro vás bude také to, kde konkrétně se hotel nachází.

Chcete-li některý z těch, jež jsou blíže centru města, pak by určitě za úvahu stál Hotel Belvedere Praha. Najdete ho na ulici Milady Horákové v místech, kde se kříží s ulicí Františka Křižíka. Budova hotelu působí hodně impozantně. Jeho vznik se datuje do 30. let minulého století. Takže už něco pamatuje, i když na jeho vybavení a zařízení to není vůbec znát, protože hotel v Praze prošel důkladnou rekonstrukcí.

Ubytujte se v centru Prahy

Co na vás v hotelu Belvedere čeká?

Můžete se těšit na příjemné pokoje na úrovni a špičkovou mezinárodní kuchyni, v níž je místo jak pro chutné saláty, tak i pro masové speciality a různé delikatesy. V nabídce restaurace nechybí ani možnost poledního menu formou Take – away. Samozřejmostí je dostupnost internetového připojení Wi-Fi, takže si v pohodě budete moci naplánovat další dny.

Jste-li uvyklí klidu, pak se můžete ubytovat v některém z exekutivních pokojů, které mají vlastní samostatný přístup. Hotel v centru Prahy vám nabídne také služby kadeřníka i kosmetického salónu nebo thajskou masáž, která vám určitě přijde vhod po náročném dni.