Nádherné pláže

Toto jsou pláže, které si letos nesmíte nechat ujít!

Na světě existuje tolik krásných míst, která stojí za návštěvu. Málokterý člověk je schopen je všechny prozkoumat. Pokud i vy chcete patřit k těm, kteří chtějí procestovat celý svět, měli byste vidět nejen místa, kde toho můžete hromadu zažít, ale měli byste vidět i taková místa, kde si odpočinete. Vždyť pravá dovolená je i o odpočinku, nikoliv jenom o aktivních výletech a o poznávání kultury. A právě odpočinkové dovolené jsou ty, které strávíte na pláži.

Takových pláží, kde můžete svou dovolenou prožít, je nespočet. K těm nejznámějším se řadí pláže Karibiku, ale taky i pláže slunného Thajska. Jestliže chcete na pláž, kde se nesetkáte s tuny turistů, ale kde budete mít chvilku klid, vydejte se na tyto pláže – právě tyto pláže jsou ty nejkrásnější, které můžete navštívit.

Vydejte se na Bahamy!

Jednou z těch nejkrásnějších pláží světa je i pláž na Bahamách, která se jmenuje Pink Sand Beach. Jedná se o nádhernou pláž, která je specifická svým narůžovělým pískem. Kromě toho je to ta nejkrásnější a nejméně lidnatá pláž Karibiku – pro rok 2018 v Karibiku hezčí pláž nenajdete.

I Portugalsko má, co nabídnout

Jestliže chcete volit trochu levnější dovolenou, měli byste se vydat do Portugalska. Právě zde totiž můžete trávit svůj čas na krásné pláži nazvané Praia do Camilo. Právě tato pláž je tou nejvyhledávanější portugalskou pláží, přesto se zde kupodivu setkáte s poměrně malým počtem turistů. Je to možná proto, že lidem se nechce na tuto pláž dostávat po schodech, které sem vedou (pláž je totiž celá obklopená útesy, v nichž je schodiště vybudováno).

Co třeba Mexiko?

K těm nejkrásnějším plážím se řadí taky pláž v Mexiku, která se jmenuje Playa del Amor. Je to krásná a zároveň i ukrytá pláž, kterou si zamilujete díky klidu a soukromí, které zde budete mít. Než se k ní dostanete, projdete záhadným tunelem.