Levná dovolená v zahraničí

Kam letos na levnou zahraniční dovolenou?

Pokud sledujete televizi, tak jste jistě zaregistrovali celou řadu reklam, které se týkají letních dovolených. Cestovní agentury nabízí celou řadu zajímavých zájezdů, které se nyní nabízejí za zlomek ceny. Samozřejmě si dávejte pozor při výběru dovolené, nežijeme zrovna v bezpečné době. Nenechávejte se událostmi ve světě zviklat – jedná se o události, které se nekonají denně. Žádní teroristé by vás neměli zastrašit a neměli by vás odradit od krásné dovolené, kterou prožijete. A kde? S tím vám poradíme.

Existuje mnoho míst, kam byste se měli vydat. Zahraničí je plné nádherných zemí, kde to čiší památkami a exotikou. Lidé dneska často jezdí do Afriky, bohužel je to místo, kde se nyní bojuje s morem. Taky se jezdí na Bali nebo do Thajska, kde můžete být zvířatům skutečně blízko. Jenže existují i jiná místa, která si doslova zamilujete.

Tady máte pár tipů na letošní dovolené, z nichž si jistě vyberete.

Bulharsko

Pokud toužíte po levné dovolené, měli byste se vydat do Bulharska. Tato země je jednou ze zemí, kde je skutečně levně. Dokonce zde letos nakoupíte mnohem levněji než doma. Bulharsko se dneska označuje za zemi, kde je levněji než v Česku, ale taky je zde levněji než na Slovensku!

Chorvatsko

Ke klasikám se řadí i Chorvatsko. Tato země je označována nejen za levnou zemi, ale taky za poměrně bezpečnou zemi. Málokdo by to řekl, ale jezdí sem celá řada miliardářů – například Bill Gates si každým rokem najde tady své zázemí.

Itálie

Itálie je místo, kde je poměrně bezpečně a kam se dostanete levně. Co zde však není levné, tak je strava a ubytování, ale to je asi jediné mínus této krásné země. Turisté sem jezdí vážně hojně – vždyť je to země plná krásných památek, které je třeba vidět aspoň jednou v životě! Nejčastěji se jezdí do Benátek, o nichž se říká, že se potápí, ale taky se sem lidé vydávají do Říma, aby si splnili své přání u Fontány di Trevi.

One comment

Comments are closed.