Nejkrásnější ostrov Thajska

Navštivte Koh Phi Phi – nejkrásnější ostrov Thajska

V současné době je cestování skutečně populární – nejčastěji se aktuálně jezdí do Řecka, a to hlavně kvůli nízkým cenám zájezdů, ale taky se hodně často jezdí do Afriky, protože právě Afrika nabízí mnoho zajímavých atrakcí určených pro dobrodruhy. Pokud však chcete spojit krásné pláže a exotické druhy zvířat, k nimž můžete být blíž, měli byste se vydat do Thajska.

Thajsko má mnoho krásných míst, která stojí za navštívení. K těm nejkrásnějším se řadí například Koh Phi Phi, což je jeden z nejkrásnějších ostrovů, jenž leží v Thajsku. Najdeme ho na jihovýchodním pobřeží Thajska, konkrétně v Andamanském moři.

Proč lidé jezdí na Koh Phi Phi?

Tento ostrov Thajska je poměrně vyhledávaný, přesto zde najdete minimum turistů. Velice často sem jezdí lidé hlavně za potápěním, které je zde vážně krásné. Mohou si tak prohlédnou součást Thajska, která je na první pohled vlastně záhadou. I když je zde průzračné moře, stejně neuvidíte všechno, co se pod hladinou moře skrývá, pokud se pod hladinu nepotopíte.

Potápění umožní sledovat krásný, podvodní pestrobarevný svět hýřící životem. Kromě mnoho druhů ryb se můžete potápět i s mořskými želvami nebo s dalšími obdivuhodnými živočichy. Při potápění jsou vám vždy k mání instruktoři, kteří vás samozřejmě nejdřív pořádně proškolí.

Co dál zde můžu dělat?

Samozřejmě tento ostrov není jenom o potápění, ale je zde k mání celá řada dalších aktivit. Je například jako stvořený pro pěší turistiku. Najdete zde taky celou řadu pláží, zátok i různých dalších míst, která jsou oblíbená hlavně u fotografů – zdejší příroda je víc jak fotogenická!

Než se sem vydáte, zjistěte si o této destinaci i něco dalšího. Přece jenom Thajsko je rozmanité, není jenom o potápění nebo o pěší turistice. Každý nadšený cestovatel si zde najde to, co miluje, tím si můžete být jisti.