Tatralandia jako místo, kde zažijete zábavu po celý rok

Tatralandia jako místo, kde zažijete zábavu po celý rok

Myslíte, že na světě neexistuje místo, kde byste zažili obrovskou zábavu po celý rok? Takové místo však existuje! Je jím Tatralandia na Slovensku, která je označována za největší celoroční vodní areál zábavy a relaxu v celé střední Evropě. Velkou výhodou je, že se zde můžete dokonce i ubytovat, tudíž odtud nemusíte odjíždět po pár hodinách. 

Aquapark Tatralandia najdete v nádherné scenérii hor, konkrétně na severním břehu přehrady Liptovské Mary. Odtud se nabízí nádherný výhled na okolní Západní, Vysoké i Nízké Tatry. Tatralandii skutečně nemůžete minout, vždyť se nachází jen dva kilometry od Liptovského Mikuláše. Aquapark je tedy dostupný ze všech hlavních dopravních tahů. 

Jak jsme zmínili, jedná se o místo, kde zažijete zábavu po celý rok. Zmiňme si tedy několik atrakcí, které vás v oblíbeném aquaparku čekají. 

Co vás čeká a nemine

Pro milovníci adrenalinu je nově otevřený raftovací trychtýřový tobogán nazvaný TORNADO, který je zcela jedinečný v celé východní Evropě. Kromě něj si můžete užít zábavu i v devíti celoročních tobogánech, dohromady se jich však v aquaparku ukrývá rovnou osmadvacet. Ani o bazény nebude nouze – v Tatralandii najdeme celkově jedenáct bazénů s termální nebo ohřívanou průzračnou vodou, z toho tři bazény jsou kryté. Celoročně se teplota v bazénech udržuje mezi šestadvaceti až osmatřiceti stupni Celsia. 

Pro ty, kteří touží po odpočinku, je tu saunový svět Tatra-Therm-Vital, kde najdete konkrétně šestnáct parních, vodních a masážních saun. Masáže, koupele nebo zábaly vám budou poskytnuty ve zdejším Wellness Paradise. 

Kde se ubytovat?

Jak jsme zmínili, o ubytování v Tatralandii není nouze. Poblíž se nachází třeba Holiday Village Tatralandia, což je jedinečná prázdninová dědinka. S ubytováním ale může případně pomoct i cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.