Nejkrásnější silvestr v zahraničí

Kde v zahraničí zažijete nejkrásnější Silvestr

Vánoční svátky se pomalu ale jistě blíží, což znamená, že je načase nakupovat nejen vánoční dárky, které nadělíme svým blízkým pod stromeček, ale taky to znamená, že bychom se měli pomalu začít rozmýšlet nad tím, kde strávíme letošní silvestrovskou noc. Pokud plánujete letošní silvestr strávit převážně s partnerem, nikoliv s rodinou, nemusíte sedět doma, ale můžete se vydat do zahraničí. Ne nadarmo se říká, že zahraniční silvestrovské noci jsou naprosto něco jiného, než ty české. Vystupte ze stereotypu a prožijte silvestr naprosto jinak!

Na silvestrovskou noc se těší hlavně mladí lidé, ti starší už to nějak neřeší. Přece jenom mladí si zajdou na diskotéku, popíjejí a radují se, o půlnoci pak vystřelí nějaké rachejtle a nad ránem jdou domů spát. Tak se obvykle v České republice slaví příchod Nového roku. Pokud jste starší, už jen sedíte u televize a jste se svými nejbližšími, s nimiž chcete strávit i celý další rok.

Jestliže se vám nezamlouvá ani jedno strávení silvestrovské noci, měli byste ji skutečně prožít trochu jinak, a sice v zahraničí. Pokud nevíte, kde zažijete toho nejkrásnějšího silvestra, přinášíme vám pár tipů.

• Itálie

Obecně Itálie žije silvestrovskými oslavami víc jak žádná jiná země. Není se čemu divit, vždyť právě zde se oslavuje skutečně nezapomenutelně. Silvestrovské oslavy se například v Benátkách dělají tak, že novoroční ohňostroj pozorujete z gondol na řece. V Římě zažijete krásný ohňostroj nad Koloseem a můžete si u fontány Di Trevi přát novoroční přání, které se jednoznačně splní.

• Francie

Zamilovaní však nejvíce cestují do Francie, a to konkrétně do Paříže. Je to pochopitelné, vždyť se jedná o nejromantičtější místo na zemi. Pánové zde s příchodem Nového roku často žádají své přítelkyně o ruku. Mnozí zde tedy započnou společnou budoucnost.

Je však nutné zmínit, že ať už pojedete strávit silvestrovskou noc kamkoliv, je třeba myslet na to, že tam bude vážně mnoho lidí.