kočičí kavárna

Kočičí kavárna ve vlaku? V Japonsku je možné vše!

V současné době jsou kočky velice oblíbená stvoření, na která se nedá dopustit. Obecně domácí mazlíčci jsou velice oblíbení. Dokonce se ukázalo, že za domácí mazlíčky utrácíme opravdu šíleně mnoho peněz – ročně se náklady na mazlíčky v České republice dostanou až k neuvěřitelným 13 milionům korun. Nicméně kdo by mazlíčky nemiloval.

Pokud si je nemůžete pořídit do své domácnosti, ať už z jakýchkoli důvodů, měli byste mít na mysli, že byste si je klidně mohli hýčkat v nějaké kavárně, kterou navštívíte. Zejména kočičí kavárny se staly poměrně velkým hitem. Zkrátka si jen tak zajdete a kamarády do kavárny a příjemného společníka vám budou dělat kočičky, které se s vámi budou ochotně mazlit. Není nic lepšího, než takové příjemné odpoledne.

Jelikož popularita kočičích kaváren stoupá, v Japonsku se vymyslela dokonce první pojízdná kočičí kavárna na světě. V čem spočívá a kde ji najdeme, se dozvíte v tomto článku.

Japonsko a kočky

Není se čemu divit, že tento nápad s pojízdnou kočičí kavárnou vznikl právě v Japonsku. Vždyť právě Japonsko je proslulé tím, že se o kočky zajímá. Mají zde dokonce proslulou kočičí horu a konkrétně zlatavé doplňky ve tvaru mávající kočky také najdete snad v každé domácnosti. Navíc tyto doplňky si můžete koupit do domácnosti i vy, a to nejen tehdy, kdy navštívíte Japonsko. Unikátní suvenýr je totiž dneska k dispozici snad všude.

Japonsko a první pojízdná kočičí kavárna na světě

Jestli se ptáte, jak vlastně taková první pojízdná kočičí kavárna vypadá, pak byste se možná divili tomu, že se nachází ve vlaku. V jednom vlaku japonské společnosti najdete celý vagón, který je udělán v duchu kočičí kavárny. Svou jízdu si tak můžete zpříjemnit s těmito velice milými tvory, kteří vám vykouzlí úsměv na tváři.

Bohužel se však podle všeho jedná o dočasnou atrakci pro cestující. Je to škoda, protože už nyní se tato kočičí kavárna těší obrovské oblibě. Najednou konkrétné s touto vlakovou soupravou jezdí neuvěřitelné množství lidí.