Výletní plavby ve stylu HP

Už jste slyšeli o výletních plavbách ve stylu HP?

Pokud máme volnou chvilku, respektive volný večer, trávíme ho většinou v posteli s čajem a s oblíbeným filmem. Jestliže i vy milujete takové chvilky, určitě máte taky svůj oblíbený film, na který byste se vydrželi dívat dokola. Někteří milují romantické komedie, jiní jsou pro horory, jiní jsou nadšenci fantasy filmů. V poslední době se staly populární hlavně ty filmy, které jsou napsány podle knižní předlohy. K těmto filmům se řadí například i sága o kouzelníkovi Harry Potterovi.

Tento kouzelník je známý tím, že přežil. Je to chlapec, který přežil útok nejmocnějšího kouzelníka všech dob. Samozřejmě vám tu nemusíme citovat citace z knížek či filmů, pokud jste vášnivým fanouškem, který ságu o Harry Potterovi doslova do písmene miluje.

Jestliže jste skutečně skalním fanouškem, určitě jste byli obhlédnout studia, kde se legendární filmy natáčely. A určitě vás taky potěší, že Velká Británie chystá výletní plavby, které se ponesou jenom ve znamení a stylu Harryho Pottera!

Jedná se o šestidenní plavbu

Fanoušci kouzelníka, který na konci sedmého dílu měl u sebe všechny relikvie smrti, nyní zbystřete! Velká Británie během léta plánuje šestidenní plavbu lodí po řece Temži. Bude se jednat o fenomenální plavbu po místech, kde se film točil. Projedete místy, kde se Harry setkal poprvé s Klofanem, projedete místy, kde se točila slavná scéna, kde se žáci učí létat na košťatech. Dostanete se zkrátka do míst, kam byste se jindy běžně nedostali.

Samozřejmě nebude chybět ani zastávka ve studiích Warnes Bros, které se nachází kousek za Londýnem.

Kolik tento zážitek stojí?

To, že se jedná o zážitek vážně jenom pro skalní fanoušky, dokazuje taky cena. Celá tato nezapomenutelná plavba vyjde na 34 tisíc dolarů, což je v přepočtu něco kolem sedmi set tisíc korun. Pokud byste si chtěli pronajímat kajuty jen pro dva, vyjde vás to na méně – na zhruba sto deset tisíc korun.