Krásné pláže

Jaké pláže byste měli navštívit v roce 2018?

Rok 2018 bude jistě plný různých možností. Pokud plánujete více cestovat, měli byste vědět, kam se vycestovat vyplatí. Existuje mnoho destinací, která stojí za návštěvu – člověk skutečně nemá šanci procestovat všechny. Pokud však chcete vidět zvířata, měli byste se vydat do Afriky nebo do Thajska, pokud jste milovníky pláží, co se takhle vydat právě na pláže? Samozřejmě existuje mnoho krásných pláží, které stojí za navštívení. Tady jsou ty nejkrásnější, které budou v roce 2018 ještě krásnější.

Dovolenou na pláži většinou volí ti, kteří mají zájem o pohodlnou dovolenou, na které si jenom užívají, kteří touží po dovolené za odměnu, protože jejich práce je dosti náročná po zbytek roku. Pokud i vy patříte k těm, kteří pojedou letos v létě na pláž, tady je pár tipů na ty nejkrásnější pláže, které stojí za návštěvu a kde vám bude dopřána ta největší relaxace.

Je libo Brazílie?

Pokud milujete čistě modré moře, měli byste se vydat do Brazílie, kde najdete pláž zvanou „Baia do Sancho“. Jedná se o krásnou pláž, která je obklopená různými, vyvýšenými útesy. Najdete zde skutečně modré moře, dokonce zde nebývá ani mnoho turistů – zkrátka je to všechno, co potřebujete pro vysněnou odpočinkovou dovolenou, na které vám nikdo nebude ničit vaše soukromí.

A co třeba Havaj?

Jestliže byste se rádi vydali na místo, které vídáte na pohledech, vydejte se na Havaj. Právě zde najdete takzvanou Kapalua Bay, což je nádherná pláž, která je ve tvaru půlměsíce. Sice se na Havaj jezdí hlavně na pláž Waikiki, ale tato pláž je mnohem krásnější. Byla vytvořena lávovými toky, po obou stranách je chráněná skalnatými údolími, díky čemuž mají návštěvníci dostatečně chráněné své soukromí.

Jsou libo Seychely?

Pokud byste se chtěli vydat na místo, které tu za pár let ani nemusí být, vydejte se na Seychely, kde najdete jednu z těch nejkrásnějších pláží světa. Najdete zde totiž Anse Source d’Argent, což je pláž, která se vyznačuje pískem, jež je zbarven dorůžova.