Balení na prázdniny

Jak se sbalit k babičce na prázdniny

Každý tráví dovolenou jinak. Někdo ji stráví u moře pod palmami, někdo zase objede v autě celou Itálii, jiný zamíří prozkoumat krásny České republiky. Mnozí lidé však volí zcela jinou dovolenou, a sice jezdí k babičce. K babičce jezdí většinou ti lidé, kteří mají svou babičku daleko, takřka přes půl republiky. A aby si jí dostatečně užili, jedou k ní rovnou na víkend! I když se může zdát, že má babička zkrátka všechno, je dobré se k ní sbalit, kdyby náhodou.

Dovolená u babičky je dovolená jako každá jiná. Také se vám zde dopřeje zaslouženého odpočinku, také zde můžete poznat mnohé krásy. Když se řekne „prázdniny u babičky“, lidem se vybaví dětství, kdy trávili svůj volný čas se svou babičkou, které se však v poslední době nevěnují tak, jak by měli.

Je třeba pamatovat na to, že babičky tu nebudou navždycky, proto si jich užijte, dokud to jde. A pamatujte, k babičce na prázdniny můžou jet i dospělí lidé, kteří jenom chtějí trávit chvilku svého volného času s někým, na kom jim záleží.

Co si k babičce sbalit?

Babička je osoba, která má většinou všechno. Pokud vaše babička bydlí daleko, je pravděpodobné, že oblečení, které jste si u ní nechali, už vám bude malé. Sbalte se k ní tedy tak, jako na klasickou dovolenou. Nevynechejte plavky na dny strávené u vody, nevynechejte funkční oblečení, které je ideální na turistický výlet, a samozřejmě nezapomeňte něco hezkého na převlečení do společnosti.

Spodní prádlo je samozřejmě součástí kufru, s nímž se za babičkou na prázdniny vydáte.

Nezapomínejte na hygienu

Kartáček, který jste si u babičky vloni nechali, už rozhodně není použitelný, proto si raději přivezte svůj. Společně s ním si přivezte všechnu potřebnou kosmetiku, bez které se neobejdete a kterou babička rozhodně doma nemá.

Doma můžete nechat zejména sprchový gel nebo šampon či pastu na zuby. To je obvyklá výbava snad každého člověka.