Kam na výlet

Kam na výlet v jižních Čechách?

Chcete vyrazit na rodinný výlet a nevíte, jaké bude počasí? Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou nabízí spoustu atrakcí venku, pod střechou i v příjemném chládku pohádkového sklepení. Podívejme se, co vás zde čeká.

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi na výlet, nebo hledáte zajímavý celodenní program na víkend, pohádková říše skřítka Fábuly je super volbou. Zde se zabaví děti všeho věku, i když je běžná zábava pro děti už tak moc nebere. Zábavní park Fábula je ideální tip pro rodinný výlet.

Zábavní park Fábula

Přijďte si užít zavedené programy i novinky letošního léta. Můžete si projít strašidelné bludiště a velké tunelové bludiště. Nově nabízí půjčovna kostýmů celodenní neomezené půjčovné s možností měnit kostýmy podle libosti za cenu jednoho. Slavnostní zahájení je letos 29. 6. Pokud si koupíte hračku od Igráčka, získáte volnou vstupenku do parku Fábula. Stačí předložit účtenku u vstupu do parku a užít si svět zábavy.

Spousta atrakcí za každého počasí

Pokud je horko, zchladíte se ve vnitřních prostorách prastaré kamenné budovy parku Fábula a v pohádkovém sklepení. Jakmile začne pršet, čekají vás zábavné programy a atrakce pod střechou. Při příjemném počasí si užijete venkovní atrakce, jako je bludiště, mini ZOO nebo hřiště. Děti se zabaví s pohádkovými animátory a vy získáte chvilku pro sebe. V průběhu dne probíhá celá řada zábavných programů, soutěží a her pro malé i velké. Děti se naučí kouzlit, šermovat nebo střílet z luku. Mohou tvořit i v kreativních dílnách. V parku je i interaktivní výstava panenek.

Trocha adrenalinu

Exit game Útěk ze žaláře je jedinečný zážitek. Vězeňské cely, ze kterých je třeba uniknout, jsou pravé dobové cely pocházející ještě z dob, kdy býval zábavní park Fábula okresním soudem. Můžete tak překonat sami sebe. Zahrajete si obří společenské hry, nebo si vyzkoušíte hlavolamy. Hostinec loupežníka Bambitky vás pohostí a mlsat můžete v cukrárně. Malebná Kamenice nad Lipou leží na rozhraní kraje Vysočina a Jižních Čech. Svézt se můžete i úzkokolejnou tratí parním vláčkem. Kolem jsou velmi zajímavá místa v ČR, neváhejte je navštívit.