TOP 3 místa v Praze

TOP 3 místa v Praze! Poznejte Prahu jinak

Hlavní město naší republiky toho nabízí hodně k vidění. Jak to tak ovšem bývá, většina z nás zná jenom klasické památky (Karlův most, Pražský hrad, Vyšehrad), které se učíme od první třídy, a ostatním místům nevěnujeme tak velkou pozornost. Co jiného nás v Praze může zaujmout?

Kavárna co hledá jméno

Ať už jste milovníky kávy nebo ne, musíte navštívit aspoň jednu pražskou kavárnu. Jsou to místa odpočinku a kromě kávy si můžete objednat třeba čaj nebo mléčný koktejl, který vás osvěží. Tou nejzajímavější je Kavárna co hledá jméno. Jedná se o krásnou, útulnou kavárnu s vynikajícím menu – už jste vyzkoušeli vajíčka benedikt?

Ovšem najít tuhle kavárnu je skoro umění. Je totiž zapadlá a nenápadná, ale přesně to jí dělá a krásnou a výjimečnou, což jde v ruku v ruce s kouzlem města Prahy.

 

Fanoušci komiksů a filmů, zpozorněte!

Chcete se vyfotit se svou oblíbenou filmovou postavou? Sníte o tom, aby se váš komiksový hrdina zjevil vedle vás? Pak zamiřte do muzea komiksových a filmových legend. Je plné známých filmových tváří a skoro by se dalo srovnat se slavným muzeem voskových figurín v Londýně.

 

Vsaďte si na koně

Pokud se vydáte do Velké Chuchle, budete mít možnost zhlédnout dostihy. A jestli nebudete chtít jen tak nečinně koukat, vsaďte si třeba na některého z koní. Nebylo by vzrušující vrátit se domů v balíku?

Takže až zase jednou pojedete do Prahy, vzdalte se od Staroměstského náměstí a prozkoumejte okolí trochu jinak.